Apie Hako GmbH

Gamintojas: 
Hako
Aprašymas: 

Hako – tai tradicijos!

Įmonė Hako rūpestingai saugo savo tradicijas. Aukščiausia produktų kokybė užtikrinama tuo, kad visa technika gaminama Vokietijos įmonėje. Tai reiškia, kad beveik visos sudedamosios dalys gaminamos įmonėje Hako GmbH. Metalo kirpimas, pjaustymas, rėmų gamyba, plastiko elementų išliejimas – visa tai vyksta Hako cechuose. Prieš dedant į mašiną kiekvienas mazgas du kartus patikrinamas ir atitinkamai pažymimas.

Hako – tai kompleksiška įrangos linija!

Jeigu kiti gamintojai turi atskirus sėkmingus savo technikos pavyzdžius, tai Hako šiandien siūlo kompleksišką valymo įrangos liniją, kuri pilnai atitinka visus valymo įmonių ar komunalinių ūkių poreikius. Hako technika yra ilgalaikė, aukščiausios kokybės ir patikima!

Hako – tai komfortas!

Ypač didelis dėmesys skiriamas patogiam darbui Hako technika. Tai labai svarbu, kadangi pati kokybiškiausia ir galingiausia technika neatvers visų savo galimybių, jeigu ja dirbti bus sunku ir nepatogu.  Mažinant darbuotojo nuovargį pasiekiamas našesnis darbo rezultatas ir išsaugoma aukščiausia darbų kokybė visos pamainos metu. Taip pat sumažėja avarijų galimybės ir tuo pačiu padidėja darbuotojo saugumas.

Hako – tai saugumas!

Darbo saugumui skiriamas ypatingas dėmesys. Tiek šlavimo, tiek grindų plovimo mašinose darbuotojo sėdima vieta numatoma su stogu (ypač aktualu, kai mašinos dirba sandėliuose, kur yra daug lentynų).

Be to Hako valymo technika  gerai atlaiko temperatūros pokyčius, kas labai svarbu Lietuvos eksploatavimo sąlygomis, kai valymo įranga naudojama atvirų teritorijų tvarkymui.

Šiandien Hako – tai:

  • Jūsų kompetetingas partneris švaros palaikymui pramonės sektoriuje;
  • maksimalus rezultatas esant minimalioms išlaidoms;
  • puiki, nepriekaištinga priežiūra;
  • ekologiniai sprendimai;
  • patogi ir saugi konstrukcija.
Techniniai duomenys: 
Aprašymas
Atgal
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.