Aukšto slėgio pistoletai

Aukšto slėgio pistoletai
  • Aukšto slėgio pistoletai
Gamintojas: 
Woma
Aprašymas: 

Mūsų 3 000 barų aukšto slėgio pistoletai skirti naudoti bet kokiu atveju. Savo modulinės konstrukcijos dėka jie gali būti pritaikyti įvairiems poreikiams. WOMA aukšto slėgio pistoletų naudojimas yra labai paprastas. Ergonomiška rankena, labai lengvai nuspaudžiama sklendė. Ne veltui žarnos pajungimas sukonstruotas taip, kad žarna visada išsilygina pagal sunkio jėgą.  Be to besisukantis žarnos pajungimas (DSA) neleidžia susidaryti aukšto slėgio žarnos kilpai. Kaip ir visiems WOMA produktams, taip ir aukšto slėgio pistoletams Saugumas rašomas iš didžiosios raidės. Rankena visiškai sandari. Apsauginė įranga apsaugo nuo nepageidaujamo įjungimo, o sistemos valdymas WOMATIC 4 garantuoja slėgio nebuvimą visoje sistemoje. 

Pagal pageidavimą mūsų įrenginius galime sukomplektuoti su nuo manipuliacijų apsaugotu 2-ų rankų pistoletu iki 3 000 barų, taip pat ir su elektrinio, mechaninio arba nuotolinio valdymo sistema.  

Techniniai duomenys: 
Aprašymas
Atgal
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.