C4000 ECOBUS

C4000 ECOBUS
  • C4000 ECOBUS
Gamintojas: 
Christ
Aprašymas: 

Automatinis įrenginys C4000 Ecobus autobusų plovimui yra unikalus Otto Christ AG gaminys. Šis modelis išsiskiria ypatingu keturių šoninių šepečių išdėstymu: jie pakabinti asimetriškai. Tai leidžia žymiai sutrumpinti plovimo laiką, bet tuo pačiu išsaugo plovimo kokybę. Įrangos C4000 ECOBUS besisukančio rėmo konstrukcija leidžia dirbti vienu metu nuo vieno šepečio iki keturių, kurie juda uždengdami kaimynines plovimo zonas ir garantuodami,  kad neliks nenuplautų paviršių. Dar vienas ne mažiau svarbus įrangos konstrukcijos bruožas – tai dvigubas šepečių tvirtinimas (viršuje ir apačioje) besisukiojančiame rėme, jo dėka didėja įrangos patikimumas ir ilgėja tarnavimo laikas. Papildomai prie šepečių konstrukcijos į plovyklos C4000 ECOBUS komplektaciją gali įeiti ir stacionarios arkos (uždaros ir neuždaros) su purkštukais paruošiamajam plovimui ir nuskalavimui, kurie užpurškia plovimo arba džiovinimo priemonę. Nestandartinė konstrukcija leidžia žymiai sumažinti laiką vieno autobuso nuplovimui. Priešingai nei tikėtasi įrangos kaina nepadidėjo. C4000 ECOBUS įranga siūloma už patrauklią kainą. Autobusų parkai turėtų susidomėti.

Įrangos C4000 ECOBUS šepečių algoritmo darbas

1 žingsnis

Kai autobusas atvažiuoja į automatinės plovyklos teritoriją, pirma šepečių pora pradeda viena paskui kitą plauti autobuso priekio paviršių, o paskui pradeda plauti antra šepečių pora. Tuo pačiu metu galiniai šepečiai pradeda plauti šonus.

2 žingsnis

Palaipsniui pirmųjų šoninių šepečių pora pereina prie autobuso šonų plovimo išsidėstydama prieš antrą šepečių porą. Tokiu būdu padidėja šepečių kontakto laikas su plaunamu paviršiumi, kuris tikrai pagerina plovimo rezultatą.

3 žingsnis

Kad nuplautų autobuso galą, rėmas su šepečiais dirba tokiu pačiu algoritmu kaip ir plaunant priekinę dalį – kol pirma šepečių pora plauna šoninius paviršius, antra šepečių pora iš eilės pradeda plauti galinę dalį.

Papildomi priedai:

  • Kodų prieigos sistema Christ C-Cat.
  • Dugno plautuvas.
  • Putų užpurškimo sistema.
  • Sistema automobilio pozicionavimui su bėgančiu eilutės rodiniu.

Portalinės įrangos dizainas

Visa įrangos apdaila iš plastiko. Galimas individualus portalinės įrangos dizainas pasirenkant spalvą iš Christ spalvų paletės.

http://www.youtube.com/watch?v=uPNEyB-KXnU

Techniniai duomenys: 
Aprašymas
Atgal
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.