Ekologinės valymo priemonės

P 311 Planta Orange

P 311 Planta Orange

Universalus stipraus koncentrato valiklis , skirtas vandeniui atsparių paviršių ir medžiagų kasdieniniam ir intensyviam valymui. Naudojamas maisto pramonėje bei profesionaliose virtuvėse.

P 312 Planta San

P 312 Planta San

Sanitarinis valiklis citrinų rūgšties pagrindu, skirtas sanitariniam, kasdieniniam valymui drėgnose patalpose. Naudojamas visoms rūgštims atsparioms medžiagoms ir paviršiams pvz.: kriauklėms, klozetams valyti. Ypač tinka chromo ir nerūdijančio plieno paviršių, sienų ir grindų plytelių valymui.

P 313 Planta Soft

P 313 Planta Soft

Universalus valiklis , skirtas kasdieniniam vandeniui atsparių ir blizgių paviršių, medžiagų ir grindų dangų valymui. Ypač tinka paviršiams iš plastiko ir stiklo valyti. Tinka naudoti maisto pramonėje bei profesionaliose virtuvėse.

P 314 Planta Aloe

P 314 Planta Aloe

Indų ploviklis , skirtas vandeniui atsparioms medžiagoms ir paviršiams plauti. Ypač tinka indams, stalo įrankiams, taurėms.

P 315 Planta Cleen

P 315 Planta Cleen

Valymo priemonė muilo pagrindu. Gerai valo natūralų akmenį, klinkerį, linoleumą, kaučiuką ir PVC.

P 316 Planta Clear

P 316 Planta Clear

Paruošta valymo priemonė stiklui su atstumiančiu purvą efektu. Skirta ekologiniam kasdieniniam paviršių valymui pvz.: stiklų, langų, veidrodžių, rėmų, transporto priemonių langų, plastiko ir labai blizgių paviršių valymui.

P 317 Planta Lotion

P 317 Planta Lotion

Losjonas rankoms, skirtas ekologiškam rankų plovimui esant normaliam purvui. Išmuilinti rankas mažu kiekiu rankų losjono ir nuskalauti.

P 318 Planta View

P 318 Planta View

Naudojimui paruoštas stiklų valiklis, skirtas langų, rėmų, laminatų, transporto priemonių langų ir plastiko paviršiaus valymui. Idealiai tinka vabzdžių šalinimui.

Subscribe to Ekologinės valymo priemonės