Multicar

TREMO

TREMO

Multicar Tremo – siaura agregatų tvirtinimo mašina ir transporteris
Multicar Tremo – kompaktiška agregatų tvirtinimo mašina, skirta mažiausiems kampams ir dideliems reikalavimams. Tik 1,30 m pločio jis buvo sumanytas pagal didelius komunalinių ir pramoninių įmonių keliamus reikalavimus.

TREMO T

TREMO T

Su hidrostatine pavara, turinčia pavarų lėtinimo funkciją. Kas leidžia tiksliai ir ypatingai saugiai manevruoti atliekant rutininius darbus. Tvirtas rėmas ir visa konstrukcija bei optimali antikorozinė apsauga užtikrina ilgą tarnavimo laiką ir mažus techninio aptarnavimo bei eksploatavimo kaštus lyginant su daugeliu kitų šios klasės transporterių.

TREMO Carrier

TREMO Carrier

Siaura agregatų tvirtinimo mašina su standartine hidraulika. TREMO Carrier automobilis turi galingą standartinę hidrauliką. Su vienas paskui kitą einančiu dantratiniu siurbliu (2x58 l / 210 bar) ir keturiomis valdymo funkcijomis šis automobilis skirtas naudoti įvairiose srityse.

TREMO Carrier S

TREMO Carrier S

Siaura agregatų tvirtinimo mašina su universalia hidraulika.TREMO Carrier S išsiskiria reiklia universalia darbine hidraulika (closed-center-LS-Hydraulik) su dviem darbiniais kontūrais (2x58 l/min / 210 bar). Tiekiami srautai jau pasiekiami esant žymiai mažesnėms dyzelinio variklio apsukoms, dėl to sumažėja triukšmo lygis.

Apie Multicar

Apie Multicar

Daugiafunkcinė komunalinė technika vokiečių markės Multicar senai žinoma Lietuvoje, kadangi masinė gamyba automobilio M25 įvairių modifikacijų prasidėjo dar Tarybų Sąjungos laikais. 1996 m. automobilio modelis M25 pakeistas į M26, o galiausiai ir šiandieninė modifikacija M27 pakeista 2011 m.

FUMO - kompaktiška agregatų tvirtinimo mašina su transporterio funkcija

FUMO - kompaktiška agregatų tvirtinimo mašina su transporterio funkcija

FUnkcionalumas ir MObilumas yra išskirtinės FUMO savybės. Trejose montavimo vietose gali būti tvirtinama virš 100 papildomų agregatų. Šlavimas, pjovimas, įvairiausi žiemos sezono darbai. Fumo Jums tarnaus ištisus metus kaip manevringas ir galingas pagalbininkas atliekant įvairiausius darbus.

FUMO Tipper

FUMO Tipper

FUMO Tipper – tai specialus didelę transportavimo galią užtikrinantis transporteris. Jūs galite rinktis trijų pusių savivertį (su elektrohidrauline išvertimo įranga, su trumpa arba ilga ratų baze) arba vienpusį savivertį (su trumpa ratų baze ir vieno rato hidraulika). Galima pasirinkti dvigubą kabiną, kurioje yra vietos 2 - 3 žmonėms.

FUMO Body

FUMO Body

FUMO Body yra tvirtas bazinis automobilis įvairiems darbams. Jeigu jūs norite dirbdami naudoti stacionarius įrenginius FUMO Body automobilis su vieno kontūro hidraulika ir darbiniu slėgiu iki 200 bar būtų teisingas pasirinkimas.

FUMO Carrier

FUMO Carrier

FUMO Carrier galingos hidraulikos dėka vienu metu galima naudoti keletą įrenginių nepriklausomai vienam nuo kito. Papildomai pasirinkus dvigubą kabiną gali važiuoti 5 asmenys. Trijų kontūrų universali hidraulika. 200 barų darbinis slėgis leidžia vienu metu naudoti trijų kontūrų hidrauliką. Komfortiška trijų kontūrų aukšto slėgio hidraulika.

FUMO Carrier H - Pirmas savo klasėjė hidrostatas

FUMO Carrier H - Pirmas savo klasėjė hidrostatas

Pirmas savo klasėje: hidrostatas. Jeigu reikia tikslaus manevravimo, mažo darbinio greičio ir dar daugiau galios, naudokite puikiai sureguliuotą 4x4 tipo pavarą betarpiškai dviem greičiais. Greitį reguliuokite automatiškai važiavimo pedalu arba atitinkamai važiavimo svirtimi arba greičio didinimo pedalu su elektroniniu darbinių apsukų skaičiaus reguliavimu.

Pages

Subscribe to Multicar
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.