Multicar

M 27 T

M 27 T

Multicar M 27 T – galingas transporteris su didele transportavimo talpa. Trijų pusių savivertis su trumpa arba ilga ratų baze. Pasirinktinai su 4x2 tipo arba 4x4 tipo pavarom. Tai idealus automobilis pvz.: krovinių pervežimui kelyje ir laukuose, medžiagų pakrovimas iš trijų pusių, transportavimo talpos padidinimas prikabinant priekabą, priekabos apkrova iki 3,5 t.

M 27 B

M 27 B

Multicar M 27 B - kompaktiškas transporteris ir agregatų tvirtinimo mašina su stacionaria vieno kontūro hidraulika iki 45 l/min ir 200 barų darbiniu slėgiu. Tvirtas automobilis transportavimui. Taip pat idealiai tinka darbui su stacionariais prietaisais ir priedais.

M 27 C

M 27 C

4x4 tipo profesionali agregatų tvirtinimo mašina su mobilia hidraulika ir sumavimo grandine. Multicar M 27 C – tai profesionali agregatų tvirtinimo mašina su dviejų arba trijų kontūrų mobilia hidraulika ir visais varančiaisiais ratais. 2 x 45 l/min ir 200 barų dėka vienu metu gali dirbti keli agregatai, taip pat darbas galimas ir su iki 90 l/min sumavimo grandine.

TREMO

TREMO

Multicar Tremo – siaura agregatų tvirtinimo mašina ir transporteris
Multicar Tremo – kompaktiška agregatų tvirtinimo mašina, skirta mažiausiems kampams ir dideliems reikalavimams. Tik 1,30 m pločio jis buvo sumanytas pagal didelius komunalinių ir pramoninių įmonių keliamus reikalavimus.

TREMO T

TREMO T

Su hidrostatine pavara, turinčia pavarų lėtinimo funkciją. Kas leidžia tiksliai ir ypatingai saugiai manevruoti atliekant rutininius darbus. Tvirtas rėmas ir visa konstrukcija bei optimali antikorozinė apsauga užtikrina ilgą tarnavimo laiką ir mažus techninio aptarnavimo bei eksploatavimo kaštus lyginant su daugeliu kitų šios klasės transporterių.

TREMO Carrier

TREMO Carrier

Siaura agregatų tvirtinimo mašina su standartine hidraulika. TREMO Carrier automobilis turi galingą standartinę hidrauliką. Su vienas paskui kitą einančiu dantratiniu siurbliu (2x58 l / 210 bar) ir keturiomis valdymo funkcijomis šis automobilis skirtas naudoti įvairiose srityse.

TREMO Carrier S

TREMO Carrier S

Siaura agregatų tvirtinimo mašina su universalia hidraulika.TREMO Carrier S išsiskiria reiklia universalia darbine hidraulika (closed-center-LS-Hydraulik) su dviem darbiniais kontūrais (2x58 l/min / 210 bar). Tiekiami srautai jau pasiekiami esant žymiai mažesnėms dyzelinio variklio apsukoms, dėl to sumažėja triukšmo lygis.

Apie Multicar

Apie Multicar

Daugiafunkcinė komunalinė technika vokiečių markės Multicar senai žinoma Lietuvoje, kadangi masinė gamyba automobilio M25 įvairių modifikacijų prasidėjo dar Tarybų Sąjungos laikais. 1996 m. automobilio modelis M25 pakeistas į M26, o galiausiai ir šiandieninė modifikacija M27 pakeista 2011 m.

FUMO - kompaktiška agregatų tvirtinimo mašina su transporterio funkcija

FUMO - kompaktiška agregatų tvirtinimo mašina su transporterio funkcija

FUnkcionalumas ir MObilumas yra išskirtinės FUMO savybės. Trejose montavimo vietose gali būti tvirtinama virš 100 papildomų agregatų. Šlavimas, pjovimas, įvairiausi žiemos sezono darbai. Fumo Jums tarnaus ištisus metus kaip manevringas ir galingas pagalbininkas atliekant įvairiausius darbus.

FUMO Tipper

FUMO Tipper

FUMO Tipper – tai specialus didelę transportavimo galią užtikrinantis transporteris. Jūs galite rinktis trijų pusių savivertį (su elektrohidrauline išvertimo įranga, su trumpa arba ilga ratų baze) arba vienpusį savivertį (su trumpa ratų baze ir vieno rato hidraulika). Galima pasirinkti dvigubą kabiną, kurioje yra vietos 2 - 3 žmonėms.

Pages

Subscribe to Multicar
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.