Konvejerinės automobilių plovyklos

Konvejerinės automobilių plovyklos
  • Konvejerinės automobilių plovyklos
Gamintojas: 
Christ
Aprašymas: 

Automatinės plaunančios sistemos konvejerinio tipo pristato klasę produktyviausios plaunamos įrangos. Pralaidumo galimybė plaunančio konvejerio priklauso nuo komplektacijos, konvejerio ilgio ir jo greičio tempti automobilius gali siekti nuo 25 iki 140 automobilių į valandą.

Gaminant konvejerines plovimo sistemas Christ taiko labai pažangias technologijas ir medžiagas, kas leidžia garantuoti puikią įrangos kokybę ir neprilygstamą patikimumą. Christ konvejerinės sistemos gaminamos pagal principą kombinuojant, derinant komponentus, o kadangi šių komponentų priskaičiuojama apie dešimt pozicijų, tai užsakovas gali gauti įrangą pilnumoj patenkinančią jo poreikius. Be to kompanija Christ leidžia jums pasirinkti labiausiai tinkamą technologiją iš konvejerinių plovyklų: kontūrinę, transversalinę, hibridinę.  Visos jos gali įskaičiuoti į save išankstinę ir pagrindinę zoną, ratų ir slenksčių plautuvo sistemą (įskaitant aukšto slėgio naudojimą), skalavimo, poliravimo ir džiovinimo zoną, o taip pat plovimą arba džiovinimą besiplaikstančių tekstilinių juostų ir t.t. Galutinė kovejerinės įrangos gamyba priklauso nuo konvejerio ilgio ir jo greičio tempti automobilius, o tuo pačiu ir nuo komponentų skaičiaus, nuo kurių priklauso plovimo kokybė. T.y. kuo ilgesnis tunelis, tuo geresnė kokybė ir tuo įvairesnės plovimo programos.

 

Techniniai duomenys: 
Aprašymas
Atgal
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.