ROBO 40 automatinė valymo mašina

Gamintojas: 
CLEANFIX
Aprašymas: 

Grindų plovimo mašina ROBO 40 turi navigacinę sistemą, judesio daviklius ir atmintį. Mašina pati važiuoja, optimaliai ir efektyviai valo be žmogaus darbo jėgos.

Užtenka tik 10 minučių ir sporto salė bus išvalyta 3 kartus. Tokiu būdu jūs sutaupysite daug laiko ir išlaidų negu valant įprasta grindų valymo mašina. Naudojant Robo 40 kiekvieną dieną pasieksite puikaus valymo rezultato.

Naujos rūšies baterijų technika sumažina įkrovimo procesą 3 valandomis. Todėl grindų plovimo mašina Robo 40 gali būti naudojama 2 kartus per dieną.

Ši grindų plovimo mašina turi vieną iš labiausiai išvystytų valymo sistemų. Ji lengvai valdoma ir yra daug ekonomiškesnė negu paprasta rankinė grindų plovimo mašina.

Robo 40 turi 3 valymo programas:

1 Programa „Didelės patalpos“

Ieško sienos ir važiuoja pagal ją iki trečio arba ketvirto kampo. Mašina važiuoja ir valo to pasekoje plotą sistematiškai. Vieno veikimo metu Robo 40 gali išvalyti nuo 20m2 – 1200m2.

2 Programa „Patalpa su kliūtimis“

Prietaisas važiuoja ir valo plotą spiralės būdu. Esant kliūčiai mašina nuvažiuoja nuo paskutinės spiralės ir pradeda naują spiralę. Taip išvengia kliūčių. Vieno veikimo metu išvalo nuo 40m2-800m2.

3 Programa „Koridorius“

Skirta siaurų, ilgų patalpų valymui. Mašina važiuoja skersai per koridorių. Vieno veikimo metu išvalo nuo 40m2-800m2.

Techniniai duomenys: 
Aprašymas

Galia

400 W

Siurbimo galia

1000 - 2000 W

Šepečių prispaudimo slėgis

17 kg

Valymo greitis

0,4 m/sek

Baterijų įkrovimo laikas

3 h

Veikimo laikas (maks.)

6 h

Baterijos galingumas

2 x 24 V/58 Ah

Ploto išvalymas iki

1200 m2

Curona navigacinė sistema

64 MB Ram

Darbinis plotis

40 cm

Nusiurbimo balkio darbinis plotis

50 cm

Švaraus vandens talpa

28 l

Purvino vandens talpa

31 l

Svoris su baterijomis

105 kg

Atgal
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.