Stacionarūs savitarnos dulkių siurbliai

Stacionarūs savitarnos dulkių siurbliai
  • Stacionarūs savitarnos dulkių siurbliai
Gamintojas: 
Christ
Aprašymas: 

Automobilio salono sutvarkymas - viena iš populiariausių plovyklos paslaugų. Jeigu valo plovyklos personalas, paslauga neišvengiamai brangsta ir ekonominė nauda mažėja. Kai automobilis plaunamas automatinėje plovykloje arba tunelinėje plovykloje,  kyla klausimas, kaip patogiau organizuoti specializuotas dulkių siurblių aikšteles, kad plovyklos komplekse būtų prieinamos visos paslaugos.

Vokietijos gamintojas  Otto Christ AG siūlo įsigyti stacionarius savitarnos dulkių siurblius. Jie veikia mokamai arba nemokamai (pagal pageidavimus). Klientas pats gali savarankiškai nuspręsti, kiek jam reikės laiko darbui ir sumokėti tik už jį. Christ siūlo dvejas stacionarių dulkių siurblių koncepcijas aikštelėms: autonominiai po vieną arba du dulkių siurblius moduliuose SOLO Turbo arba DUO Turbo, taip pat centralizuotą dulkių siurblių aikštelę (daugiausiai 10 siurblių).

SOLO Turbo ir DUO Turbo dulkių siurbliai

Lengvas naudojimas, efektyvumas ir kompaktiškas dizainas pasitarnavo, kad dulkių siurbliai SOLO ir DUO Turbo tapo populiariausiais sprendimais savitarnos dulkių siurblių aikštelėms Europoje. Jiems nereikia papildomos priežiūros, lengva prižiūrėti ir be to nebrangiai kainuoja.

Dulkių siurblių moduliai - SOLO ir DUO Turbo.

Dulkių siurblių moduliai - SOLO ir DUO Turbo patalpinti į plieninį korpusą, kuriame telpa atitinkamai viena arba dvi įrangos. Jie gali būti naudojami lauke, įsijungia įmetus monetą ar žetoną į monetų arba specialių žetonų priėmėją. Šiomis sistemomis paprasta naudotis, jos turi patvarias žarnas, gali būti apipavidalintos apšvietimo elementais. Galimybė sumokėti tik už reikiamą dulkių siurblio darbo laiką leidžia automobilių savininkams kontroliuoti savo išlaidas ir taupyti įrangos resursus. Kiekvienas Christ dulkių siurblio modelis yra dviejų modifikacijų, kurios skiriasi naudojimo įtampa (230 arba 400 V), kas leis negalvoti apie papildomas išlaidas energijos sistemos pritaikymui. Dulkių siurblius SOLO ir DUO TURBO galima sumontuoti ant specialios salelės su pakabinamu stogu arba be jo, su apšvietimu arba be. Be pačios dulkių siurblio įrangos salelėje taip pat galima sumontuoti kratytuvą kilimams su šiukšlių talpa.  Dulkių siurblių salelės yra pagamintos iš cinkuoto nerūdijančio plieno ir tarnaus ne tik patogiam naudojimuisi ir gatvės išoriniam savitarnos aišktelės vaizdui, bet ir apsaugos įrangą nuo neatsargiai manevruojančių vairuotojų.

Techniniai duomenys: 
Aprašymas
Atgal
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.