Train Wash C1000 SOA

Train Wash C1000 SOA
  • Train Wash C1000 SOA
Gamintojas: 
Christ
Aprašymas: 

Bazinė pravažiuojanti įranga tik šoninių paviršių plovimui.

Stacionari plovimo įranga Christ Train Wash C1000 SOA gali būti pravažiuojanti plovykla bet kokio ilgio traukinio sąstatui, o kadangi horizontalių, užblokuotų ir uždarų arkų nėra tinka ir traukiniams su pantografais ir be jų. Šoniniai šepečiai gali būti papildomai komplektuojami su specialiais įstrižais šepečiais stogo nuolydžiams plauti, taipogi su trumpais, apatiniais šepečiais slenksčiams plauti. Be to pačių šoninių šepečių kiekis neribojamas, jų galima sumontuoti tiek kiek reikalauja projektas pvz.: chemijos įtrinimui, pirminiam plovimui ir purvo šalinimui, švariam plovimui. Be šepečių įranga turi turėti arkas (uždaras arba atviras) vagonų šildymui arba atšaldymui, cheminių priemonių užpurškimui, skalavimui.

C1000 SOA modelis leidžia plauti traukinius per minimaliai trumpą laiką. Jis nustatomas tik pagal traukinio judėjimą per plaunančius linijos komponentus. Bet reiktų suprasti, kad kuo mažesnis greitis, tuo geresnis galutinis rezultatas.   

Šią įrangą galima montuoti lauke (įranga už papildomą mokestį gali būti tiekiama iš nerūdijančio plieno),  taip pat įrangą galima montuoti uždarose patalpose.

Komplektacija

  • Įranga sukomplektuojama kiekvienam projektui atskirai.

Portalinės įrangos dizainas

Visa įrangos apdaila iš plastiko. Galimas individualus portalinės įrangos dizainas pasirenkant spalvą iš Christ spalvų paletės.

Techniniai duomenys: 
Aprašymas
Atgal
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.