Train Wash C5400 SOA

Train Wash C5400 SOA
  • Train Wash C5400 SOA
Gamintojas: 
Christ
Aprašymas: 

Christ Train Wash C5400 SOA plovimo įranga sukurta remiantis sunkvežimių portaline plovykla ir autobusų plovykla C5000. Train Wash C5400 SOA turi tokią pačią konstrukciją su trimis šepečiais: du vertikalūs šepečiai ir vienas horizontalus šepetys. Kadangi stogo šepetys yra kietas, ši įranga tinka tik traukinių ir tramvajų su lygiu stogu, be srovės ėmiklio, antenų ir kitų konstrukcinių detalių, plovimui. Plovimo portalas papildomai gali turėti įstrižus šepečius stogo plovimui ir apatinius šepečius slenksčių plovimui.

Šis modelis gali dirbti vienu iš trijų režimų: pravažiuojanti plovykla, pusiau stacionari arba pilnai mobili. Pravažiuojantis režimas geriausiai tinka ilgiems traukiniams, kadangi šiame režime sąstato ilgis neribojamas. Pusiau stacionarus režimas leidžia kruopščiai nuplauti sąstato priekinę ir galinę dalį, o šoniniai paviršiai nuplaunami pravažiavimo režime. Bėgių ilgis portalo judėjimui mobilaus plovimo režime negali viršyti 120 m, todėl šis variantas tinka tik trumpoms transporto priemonėms. Be to jis tampa pačiu ilgiausiu pagal laiką, mobilus portalas atlieka plovimą savarankiškai judėdamas link sąstato arba tramvajaus. Tačiau reikia žinoti, kad geriausias plovimo rezultatas gali būti pasiektas esant mobiliam režimui, nes būtent jame geriausiai nuplaunamas paviršius.  

Komplektacija

  • Įranga sukomplektuojama kiekvienam projektui atskirai.

Portalinės įrangos dizainas

Visa įrangos apdaila iš plastiko. Galimas individualus portalinės įrangos dizainas pasirenkant spalvą iš Christ spalvų paletės.

Techniniai duomenys: 
Aprašymas
Atgal
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.