Train Wash C7000 SOA

Train Wash C7000 SOA
  • Train Wash C7000 SOA
Gamintojas: 
Christ
Aprašymas: 

Train Wash C7000 SOA patobulintas modelis plaunančios įrangos geležinkelio transportui, kuri gali dirbti bet kokiame režime iš trijų: pravažiuojančiam, pusiau pravažiuojančiam arba mobiliame. Šios įrangos ypatumas yra galimybė aprūpinti portalą unikaliais, atskiriamaisiais, horizontaliais šepečiais, jie ne tik leidžia nuplauti vagono ir tramvajaus galines dalis, pilnumoj pakartodami jų kontūrą, bet gali nuplauti ir traukinių stogą su pantografais. Pagal foto daviklių parodymus šie horizontalūs šepečiai gali išsiskirti, jeigu iškyla barjeras ir vėl susijungti.

Train Wash C7000 SOA įranga, kaip ir kitos Christ traukinių plaunančios įrangos, gali būti papildoma įstrižais šepečiais stogo nuolydžiams plauti ir apatiniais, trumpais šepečiais. Ši įranga skiriasi nuo Train Wash C5400 SOA įrangos kad neturi jungiančio horizontalaus rėmo, o padalinta į dvi atskiras savarankiškas dalis. Pasirenkama džiovinimo įranga yra iš dviejų vertikalių konstrukcijų su trimis arba keturiais pūstuvais, priklausomai nuo plaunamo sąstato aukščio.

Komplektacija

  • Įranga sukomplektuojama kiekvienam projektui atskirai.

Portalinės įrangos dizainas

Visa įrangos apdaila iš plastiko. Galimas individualus portalinės įrangos dizainas pasirenkant spalvą iš Christ spalvų paletės.

http://www.youtube.com/watch?v=VcBerGaDSGc

Techniniai duomenys: 
Aprašymas
Atgal
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.