Grindų plovimo mašinos

Scrubmaster E/B10

Scrubmaster E/B10

Labai kompaktiška grindų plovimo mašina. Ji gali išvalyti iki 1400 m². Dėl mašinos mažų matmenų, ji yra teisingas įrankis mobiliam pastatų valymui ir naudojimui tų patalpų, kurios yra labai apstatytos.

Hakomatic 1800 V/ LPG

Hakomatic 1800 V/ LPG

Nepaprastai didelių galimybių, šlavimo ir plovimo mašina skirta dideliems plotams valyti. Su tvirta sėdėjimo vieta. Skystas dujų variklis ilgesniam valymui. Išvalymo plotas iki 19.500 m²/h.

Scrubmaster B 12

Scrubmaster B 12

Scrubmaster B 12 yra rankinė, kompaktiška, lengvai transportuojama grindų plovimo mašina, naudojama mažų patalpų valymui. Iš abiejų pusių išlindęs šepečio mechanizmas suteikia galimybę išvalyti prie pat baldų krašto ir taip sutaupo papildomą valymą. Šepečiai pasirūpina geru kietų grindų valymu. Mažas svoris ir nuimama valdymo rankena reikalauja mažiau vietos laikymui ir transportavimui.

Hakomatic E/B 430

Hakomatic E/B 430

Skirta greitam, praktiškam patalpų valymui. Drėgnas valymas, sausas siurbimas, švara viename žingsnyje. Dėl kompaktiškos konstrukcijos ir paprastos panelės šią grindų plovimo mašiną lengva valdyti. Rankenos aukštis reguliuojamas, todėl žmogui patogu dirbti. Lengva prieiti prie švaraus ir purvino vandens talpų. Mašiną lengva prižiūrėti. Patalpų išvalymas iki 1700m²/h.

Scrubmaster B 30

Scrubmaster B 30

Grindų plovimo mašina Scrubmaster B 30 skirta greitam ir paprastam mažų ir vidutinio dydžio patalpų valymui. Manevringa ir kompaktiška. Geras valomo ploto matomumas. Priežiūros nereikalaujantys akumuliatoriai garantuoja ilgą veikimo laiką iki 100 minučių. Serijinis įkroviklio prietaisas integruotas mašinoje, akumuliatorius galėsite įkrauti prie kiekvienos rozetės. Patalpų išvalymas iki 1950 m2/h

Scrubmaster B 45

Scrubmaster B 45

Scrubmaster B 45 yra kompaktiška grindų plovimo mašina, skirta pagrindiniam ir kasdieniniam kietų grindų valymui. Remiantis pagrindine baze modulinė sistema leidžia prisitaikyti prie visų galimų eksploatacijos sąlygų.

Scrubmaster B 100 R

Scrubmaster B 100 R

Siaura, kompaktiška, sėdima grindų plovimo mašina su diskiniu arba cilindriniu šepečiu. Ergonomiška darbo vieta, patogi sėdynė. Veikianti su baterijomis.

Srubmaster B 115 R

Srubmaster B 115 R

Šios serijos mašinos Srubmaster B 115 R yra kompaktiškos su sėdima vieta. Darbinis plotis nuo 65 cm iki 90 cm racionaliam, drėgnam kietų grindų valymui. Valymas su diskiniu arba cilindriniu šepečiu. Patalpų išvalymas iki 5.800 m²/h.

Scrubmaster B 140 R

Scrubmaster B 140 R

Kompaktiška šlavimo ir plovimo mašina Srubmaster B140 R su sėdima vieta. Išvalymo galimybės 5300 m²/h. Šepetį prispausti kojiniu pedalu galima iki 60 kg. Su pasirinktu ir esančiu šepečio mechanizmu smulkus purvas sušluojamas sausam pavidale su šveitimo šepečiais. Neįjungus papildomo šluotuvo sutaupysite 40 % išlaidų.

Scrubmaster B310 R

Scrubmaster B310 R

Intensyviai šveičia ir puikiai susiurbia nešvarumus su vandeniu viename darbo žingsnyje. Ant mašinos patogu sėdėti. Mašina tinkama naudoti prekybos centruose, parkavimo aikštelėse, logistikos ir pramonės šakose. Optimali švara net ir pakraščiuose su šoniniu šveitimo prietaisu. Labai ilgas veikimo laikas su vienu baterijų įkrovimu. Išvalymo plotas iki 7.140 m²/h.

Subscribe to Grindų plovimo mašinos