Šepečiai automatinėms plovykloms

Polietileniniai šepečiai

Polietileniniai šepečiai

Polietilenas yra standartinė šepečių medžiaga automatinėse lengvųjų automobilių plovyklose. Jis buvo naudojamas dar pirmose automatinėse automobilių plovyklose, tačiau, nuo to laiko daug kartų buvo atnaujintas ir modernizuotas ir vis dar yra labai populiarus. Dabar automatinėms automobilių plovykloms naudojami susukti polietileno sruogų kuokštai, tvirtai pritvirtinti prie guminio arba plastikinio pagrindo.

Sensofil + šepečiai

Sensofil + šepečiai

Medžiaga Sensofil+ pagaminta polietileno putų pagrindu, sukurta specialiai saugiam plovimui. Proceso metu Sensofil+ šepečiai ne tik efektyviai pašalina purvą, bet ir suteikia automoblių paviršiams žvilgantį blizgesį. Sensofil+ šepečius galima naudoti tiek lengvųjų automobilių portalinėse plovyklose, konvejerinėse plovyklose, tiek ir sunkvežimių bei autobusų automatinėse plovyklose.

 

 

Sensotex + šepečiai

Sensotex + šepečiai

Tai minkšta tekstilinė šepečių medžiaga. Viena iš labiausiai naudojamų savo klasėje. Sensotex + medžiagos vystymas tapo išsamiu tyrimu rezultatu automobilių plovimo srityje. Ši porėta medžiaga idealiai tinka lengvųjų automobilių portalinėms ir konvejerinėms plovykloms, kadangi garantuoja saugų plovimą be mechaninių pažeidimų dažytiems paviršiams ir švelnų purvo pašalinimą.

Teddytex šepečiai

Teddytex šepečiai

Dar vienas Otto Christ AG kompanijos iššūkis – tai nauji išskirtinės, minkštos medžiagos šepečiai Teddytex, kurie garantuoja puikią aptarnavimo kokybę ir patį saugiausią plovimą. Jo tūrinė trimatė struktūra neleidžia atsirasti netgi mikroskopiniams pažeidimams ant automobilio paviršiaus. Todėl jie tampa geriausiais konvejerinėse plovyklose, ypatingai poliruojant autombilius.

Subscribe to Šepečiai automatinėms plovykloms
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.