Automatinės automobilių plovyklos

C169 Primus

C169 Primus

Nuo 2010 m. rugsėjo mėn. automobilių portalinės plovyklos modelis Primus C150 pakeistas į Primus C169. Naujasis Primus - šiuolaikiškiausia firmos Otto Christ AG gaminama plovimo įranga, kuri visiškai atitinka aukščiausius techninius reikalavimus.

C160 Genius

C160 Genius

Christ C160 Genius įranga atveria Otto Christ AG įmonės naujos kartos automatinių plovyklų modelių eilę. Automatinė plovykla C 160 Genius sukonstruota pagal Christ Primus C 150 konstrukciją, kuri buvo pristatyta plačiai auditorijai tarptautinės parodos metu Automechanika 2006 m. Frankfurte prie Maino. Atnaujintas, patrauklus dizainas, įspūdį darančios technologinės galimybės ir daug kuo išsiskirianti konstrukcija C160 Genius pritraukė į save

C163 Varius

C163 Varius

Portalinė automobilių įranga C163 Varius pradėta gaminti nuo 2006 m. kartu su modeliu C160 Genius ir yra tokios pačios modifikacijos. Pagrindinis skirtumas tarp šių modelių yra šepečių atgalinės eigos padėtis. Šoniniai šepečiai važiuoja iš paskos stogo šepečio, kas pakankamai netipiška Christ plovykloms, tačiau pageidaujant stambiems užsakovams, būtent, šis modelis buvo paleistas į serijinę gamybą.

C164 Centus

C164 Centus

Portalinė įranga C164 Centus yra geras variantas nedideliems automobilių centrams, automobilių parkams ir degalinėms, kurių apkrova nėra labai didelė nuo 6 iki 12 automobilių per valandą. Dėl ekonominių, technologinių sprendimų ir portalo C164 Centus konstrukcijos optimizavimo, jis priskiriamas prie prienamos kainų kategorijos, negu modeliai Christ C160 Genius ir C163 Varius.

C165 Quantus

C165 Quantus

Automatinė plovykla C165 Quantus turi penkių šepečių technologiją, kuri sutaupo portalo ėjimų skaičių, o tuo pačiu ir plovimo laiką. Dabar egzistuoja galimybė per vieną ėjimą pirmyn ir atgal įgyvendinti pirminį ir pagrindinį plovimą, o taip pat ir automobilio nudžiovinimą, kas atveria naujas galimybes plovyklų savininkams.

C166 Aquatus

C166 Aquatus

Automatinė portalinė įranga Christ C166 Aquatus leidžia pašalinti purvą nuo automobilio aukštu slėgiu be šepečių, naudojant specialias, chemines priemones. Portalas pagamintas pagal C160 Genius konstrukcijos bazę.
Automatinės plovyklos be šepečių atsirado visai neseniai ir tik dėl specialių cheminių priemonių naudojimo.

C16 Sirius

C16 Sirius

Christ C16 Sirius modelis buvo sukurtas remiantis viduriniosios klasės modeliais, bet pati įranga priklauso ekonominei klasei, kas leidžia sėkmingai suderinti kokybę ir prieinamumą.
Svarbiausias skirtumas nuo automatinės plovyklos Christ C160 Genius yra plovimo portalo supaprastintas rėmas, stacionari stogo džiovinimo sistema ir pakeista plastikinės apdailos konstrukcija.

C161 Varius Takt

C161 Varius Takt

Nuo 2009 metų gegužės mėnesio vokiečių kompanija Otto Christ AG atnaujino lengviesiems automobiliams skirtą dviejų portalų automatinių plovyklų sistemą. Plovykla susideda iš atskiro trijų šepečių portalo ir atskiro džiovinimo portalo, kurie gali būti atskirti pertvara arba susukamaisiais vartais. Tokiu būdu įranga C161 Varius Takt vienu metu gali nuplauti du automobilius. Ši automatinė plovykla statoma, kai yra didelė automobilių apkrova.

C162 Varius 1 + 1

C162 Varius 1 + 1

Nuo 2009 metų gegužės mėnesio vokiečių kompanija Otto Christ AG atnaujino lengviesiems automobiliams skirtą dviejų portalų automatinių plovyklų sistemą. Skirtingai nuo panašaus modelio dviejų portalų plovyklos C161 Varius Takt modelyje C162 Varius 1+1 pirmiausiai sumontuotas džiovinimo portalas, kuris pirmu važiavimu užpurškia putas prieš plovimą su šepečiais, o paskui jau važiuoja plovimo portalas.

Subscribe to Automatinės automobilių plovyklos
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.