Sunkvežimių ir autobusų automatinės plovyklos

C5000 Magnum

C5000 Magnum

Portalinė įranga Christ C 5000 Magnum tinka visų tipų sunkvežimių ir autobusų plovimui. Tai - aukščiausios kokybės plovimas minimaliomis sąnaudomis taupant laiką ir pinigus. Įranga pagaminta iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno. Ją sudaro du šoniniai ir vienas skersinis stovas. Įranga gali būti su trim arba dviem (be viršutinio) šepečiais. Portalo šepečiai plovimo metu nukopijuoja transporto priemonės kontūrą.

C5200 Magnum 5

C5200 Magnum 5

Automatinė plovimo įranga Christ C 5200 Magnum 5 gali greičiausiai nuplauti sunkvežimius ir autobusus lyginant su kitomis Christ plovimo įrangomis. 5 šepečių konstrukcijos dėka ši įranga gali maksimaliai sutrumpinti plovimo ciklą ir tuo pačiu padidinti šepečių kontakto laiką su automobilio ar autobuso paviršiumi. Tokiu būdu pagerinamas plovimo rezultatas.

C4000 ECOBUS

C4000 ECOBUS

Automatinis įrenginys C4000 Ecobus autobusų plovimui yra unikalus Otto Christ AG gaminys. Šis modelis išsiskiria ypatingu keturių šoninių šepečių išdėstymu: jie pakabinti asimetriškai. Tai leidžia žymiai sutrumpinti plovimo laiką, bet tuo pačiu išsaugo plovimo kokybę. Įrangos C4000 ECOBUS besisukančio rėmo konstrukcija leidžia dirbti vienu metu nuo vieno šepečio iki keturių

C5050 Taurus

C5050 Taurus

Automatinė sunkvežimių plovykla Christ 5050 Taurus tinka standartinėms plovimo užduotims – sunkvežimių ir autobusų plovimui. Ypatinga įrangos konstrukcija - specialus šoninių šepečių montavimas, jie tvirtinami viršuje ir apačioje. Tai garantuoja portalo patikimumą. Ši įranga yra iš cinkuoto plieno, todėl tarnaus ilgai. Didelis produktyvumas pasiekiamas žinomos ir patikimos Christ technologijos dėka:

Subscribe to Sunkvežimių ir autobusų automatinės plovyklos
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.