Dulkių siurbliai

Cleanserv VU4

Cleanserv VU4

Pajėgus, rankinis siurblys apdairiam ir nuodugniam, sausam kiliminių dangų valymui. Paprastas valdymas, lengvai transportuojamas. Darbinis plotis 35cm.

Cleanserv VL1-15

Cleanserv VL1-15

Cleanserv VL1-15 yra mažiausias siurblys Hako linijoje, kuris gali siurbti dulkes ir vandenį. Patogus, sveria tik 13 kg. Siurblys žemas, stabilus. Keturių ratukų važiuoklė su ratukais užtikrina laisvą siurblio judėjimą.

Cleanserv VL1-30

Cleanserv VL1-30

Tvirtas dulkių ir vandens siurblys Cleanserv VL1-30 turi tokias pačias savybes kaip ir siurblys Cleanserv L 1-15, tačiau turi didesnę talpą (26 l) ir ilgesnę siurbimo žarną (2,5 m).

Cleanserv  VL2-70

Cleanserv VL2-70

Cleanserv VL2-70 turi du stiprius „by passu“ aušinamus siurbimo variklius, kurių galia 2.600 vatų. Jie gali būti įjungiami atskirai. Siurblio važiuoklė turi stabilią valdymo salelę ir didelius ratus, dėl kurių galima nesunkiai pervažiuoti per slenksčius ir laiptus. Talpa pagaminta iš plastiko atsparaus smūgiams.

Cleanserv VL3-70 l

Cleanserv VL3-70 l

Cleanserv VL3-70 l galingas dulkių ir vandens siurblys skirtas pramoniniam naudojimui. Važiuoklė tvirta su stabilia valdymo salele ir dideliais ratais. Talpa iš nerūdijančio plieno garantuoja ilgą tarnavimo laiką.

Subscribe to Dulkių siurbliai
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.