Ekologinės valymo priemonės

P 311 Planta Orange

P 311 Planta Orange

Universalus stipraus koncentrato valiklis , skirtas vandeniui atsparių paviršių ir medžiagų kasdieniniam ir intensyviam valymui. Naudojamas maisto pramonėje bei profesionaliose virtuvėse.

P 312 Planta San

P 312 Planta San

Sanitarinis valiklis citrinų rūgšties pagrindu, skirtas sanitariniam, kasdieniniam valymui drėgnose patalpose. Naudojamas visoms rūgštims atsparioms medžiagoms ir paviršiams pvz.: kriauklėms, klozetams valyti. Ypač tinka chromo ir nerūdijančio plieno paviršių, sienų ir grindų plytelių valymui.

P 313 Planta Soft

P 313 Planta Soft

Universalus valiklis , skirtas kasdieniniam vandeniui atsparių ir blizgių paviršių, medžiagų ir grindų dangų valymui. Ypač tinka paviršiams iš plastiko ir stiklo valyti. Tinka naudoti maisto pramonėje bei profesionaliose virtuvėse.

P 314 Planta Aloe

P 314 Planta Aloe

Indų ploviklis , skirtas vandeniui atsparioms medžiagoms ir paviršiams plauti. Ypač tinka indams, stalo įrankiams, taurėms.

P 315 Planta Cleen

P 315 Planta Cleen

Valymo priemonė muilo pagrindu. Gerai valo natūralų akmenį, klinkerį, linoleumą, kaučiuką ir PVC.

P 316 Planta Clear

P 316 Planta Clear

Paruošta valymo priemonė stiklui su atstumiančiu purvą efektu. Skirta ekologiniam kasdieniniam paviršių valymui pvz.: stiklų, langų, veidrodžių, rėmų, transporto priemonių langų, plastiko ir labai blizgių paviršių valymui.

P 317 Planta Lotion

P 317 Planta Lotion

Losjonas rankoms, skirtas ekologiškam rankų plovimui esant normaliam purvui. Išmuilinti rankas mažu kiekiu rankų losjono ir nuskalauti.

P 318 Planta View

P 318 Planta View

Naudojimui paruoštas stiklų valiklis, skirtas langų, rėmų, laminatų, transporto priemonių langų ir plastiko paviršiaus valymui. Idealiai tinka vabzdžių šalinimui.

Subscribe to Ekologinės valymo priemonės
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.