Grindų valymo priemonės

IR 45 Indumaster strong

IR 45 Indumaster strong

Stiprus šarminis valiklis . Purvo tirpiklis, šalinantis sukietėjusias plutas,tinkantis pramoniniam panaudojimui. Skirtas visoms šarmams ir vandeniuiatsparioms medžiagoms, paviršia ms ir objektams valyti, ypač tinka pramoniniams objektams pvz.: gamybos ir sandėliavimo patalpoms, dirbtuvėms ir garažams.

KS 21 Vario Smart

KS 21 Vario Smart

Šarminis valiklis kasdieniniam valymui. Skirtas šarmui ir vandeniui atspariems paviršiams ir medžiagoms valyti. Šalina riebalų ir alyvos nešvarumus. Geras valymo poveikis ir priemonės pasiskirstymas.

G235 Unibuz

G235 Unibuz

Plovimo ir priežiūros priemonė sudėtyje turinti alkoholio, skirta visoms vandeniui atsparioms dangoms, pvz.: PVC, linoleumui, kaučiukui, granitui, marmurui, betoninėms dangoms. Naudoti ne šiltesnį nei kūno temperatūros vandenį!

G 270 Buz® Wipe

G 270 Buz® Wipe

Valymo priemonė alkoholio pagrindu, skirta visų rūšių grindims: laminatui, poliruotam akmeniui, lakuotam parketui.

KS 20 Wipe Smart

KS 20 Wipe Smart

Valymo priemonė muilo pagrindu kasdieniniam valymui vandeniui atsparioms grindims. Ypač tinka natūraliam akmeniui, neglazūruotam klinkeriui ir keramikinėms plytelėms. Valo ir prižiūri, nepalieka dryžių, veikia antistatiškai, malonaus kvapo. Tinka naudoti automatinėse mašinose.

KS 24 Surface Smart

KS 24 Surface Smart

Neutralus valiklis kasdieniniam valymui, skirtas visiems vandeniui atspariems paviršiams, medžiagoms ir neimpregnuotoms grindims. Greitai džiūsta, nepalieka dryžių. Apsaugo medžiagas, malonaus kvapo.

S 707 Corridor® Unic Ultra

S 707 Corridor® Unic Ultra

Plėveles pašalinanti gruntavimo priemonė , skirta šarmams jautrioms ir vandeniui atsparioms grindims. Ypač tinka linoleumui, kaučiukui ir kalkakmeniui. Taip pat tinka paviršiams iš PVC, asfalto, natūralaus ir dirbtinio akmens, klinkerio, keraminių plytelių.

S 720 Corridor® Basic

S 720 Corridor® Basic

Poras užpildanti impregnavimo ir gruntavimo priemonė. Tinka linoleumui, betonui, cementui. Idealiai tinka senoms, pažeistoms, vandenį sugeriančioms grindims.

S 735 Corridor® Crystal

S 735 Corridor® Crystal

Universali emulsija , skirta vandeniui atsparioms ir dengtoms grindims. Ypač tinka PVC, linoleumui ir parketui.

S 737 Corridor® Matt

S 737 Corridor® Matt

Matinė emulsija , skirta vandeniui atsparioms ir impregnuotoms grindims. Ypač tinka PVC, impregnuotam linoleumui, kaučiukui. Idealiai tinka medicinos įstaigose, senelių priežiūros namuose, ligoninėse.

Pages

Subscribe to Grindų valymo priemonės
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.