Hako

Hako Variette 350

Hako Variette 350

Profesionali įranga. Puikiai tinka šluoti sniegą, lapus, smėlį ir pan. Prietaisas turi galingą HONDA variklį, tvirtą pavaros mechanizmą, yra kompaktiškas, gali būti naudojamas su papildomais agregatais: šlavimo mašina, sniego stumdytuvu, žoliapjove.  

Hako Variette 500

Hako Variette 500

Praktiškas, universalus aparatas skirtas naudoti ištisus metus. Vietoj įvairių specialių prietaisų jums reikalingas motoblokas. Atskiri darbo prietaisai prikabinami akimirksniu be papildomų įrankių.

Hako Citymaster 600

Hako Citymaster 600

Citymaster 600 puikiai išpildys jūsų reikalavimus dėl aukščiausio valdymo komforto ir specialiai jūsų poreikiams pritaikyta priedų programa. Priedai turi naujos rūšies greito keitimo sistemą. Į šią mašiną sudėta ilgametė Hako patirtis.

Hako Citymaster 1200

Hako Citymaster 1200

Stipri, visapusiška, komfortabili šlavimo mašina. Profesionaliam darbui. Šlavimo mašinos - ypatinga kombinacija su pilnaverte žiemos įranga ir racionalia žalumos priežiūra. Ši mašina turi serijinę, efektyvią ir tylią, integruotą išeinančio oro triukšmo izoliaciją. Gera garso izoliacija 99 dB (A). Įrangos koncepcija garantuoja vartotojui aukščiausią efektyvumą ir ekonomiškumą.

Hako Citymaster 2000

Hako Citymaster 2000

Puikus sprendimas komunalinėms užduotims atlikti. Hako Citymaster 2000 gatvių šlavimo mašina nustato naujus standartus naudojimui ir vairuotojo komfortui. Gali būti pasirenkamas visų ratų valdymas. Šlavimo plotis iki 2500 mm, šiukšlių talpos dydis iki 1,83m³ ir papildoma žiemos įranga garantuoja gerą susidorojimą su užduotimis.

 

Subscribe to Hako
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.