Multicar

FUMO - kompaktiška agregatų tvirtinimo mašina su transporterio funkcija

FUMO - kompaktiška agregatų tvirtinimo mašina su transporterio funkcija

FUnkcionalumas ir MObilumas yra išskirtinės FUMO savybės. Trejose montavimo vietose gali būti tvirtinama virš 100 papildomų agregatų. Šlavimas, pjovimas, įvairiausi žiemos sezono darbai. Fumo Jums tarnaus ištisus metus kaip manevringas ir galingas pagalbininkas atliekant įvairiausius darbus.

FUMO Tipper

FUMO Tipper

FUMO Tipper – tai specialus didelę transportavimo galią užtikrinantis transporteris. Jūs galite rinktis trijų pusių savivertį (su elektrohidrauline išvertimo įranga, su trumpa arba ilga ratų baze) arba vienpusį savivertį (su trumpa ratų baze ir vieno rato hidraulika). Galima pasirinkti dvigubą kabiną, kurioje yra vietos 2 - 3 žmonėms.

FUMO Body

FUMO Body

FUMO Body yra tvirtas bazinis automobilis įvairiems darbams. Jeigu jūs norite dirbdami naudoti stacionarius įrenginius FUMO Body automobilis su vieno kontūro hidraulika ir darbiniu slėgiu iki 200 bar būtų teisingas pasirinkimas.

FUMO Carrier

FUMO Carrier

FUMO Carrier galingos hidraulikos dėka vienu metu galima naudoti keletą įrenginių nepriklausomai vienam nuo kito. Papildomai pasirinkus dvigubą kabiną gali važiuoti 5 asmenys. Trijų kontūrų universali hidraulika. 200 barų darbinis slėgis leidžia vienu metu naudoti trijų kontūrų hidrauliką. Komfortiška trijų kontūrų aukšto slėgio hidraulika.

FUMO Carrier H - Pirmas savo klasėjė hidrostatas

FUMO Carrier H - Pirmas savo klasėjė hidrostatas

Pirmas savo klasėje: hidrostatas. Jeigu reikia tikslaus manevravimo, mažo darbinio greičio ir dar daugiau galios, naudokite puikiai sureguliuotą 4x4 tipo pavarą betarpiškai dviem greičiais. Greitį reguliuokite automatiškai važiavimo pedalu arba atitinkamai važiavimo svirtimi arba greičio didinimo pedalu su elektroniniu darbinių apsukų skaičiaus reguliavimu.

M 27 - kompaktiškas transporteris ir agregatų tvirtinimo mašina

M 27 - kompaktiškas transporteris ir agregatų tvirtinimo mašina

M 27- pažangus ilgų tradicijų rezultatas – pradžia siekia 50-aisiais metais pasirodžiusio M 21 iki 2010 m. pasirodžiusio M 26. Didelė agregatų tvirtinimo galia suderinta su aukšta transportavimo galia. Patrauklus kainos ir galios santykis išskiria šią Multicar seriją iš kitų.

M 27 T

M 27 T

Multicar M 27 T – galingas transporteris su didele transportavimo talpa. Trijų pusių savivertis su trumpa arba ilga ratų baze. Pasirinktinai su 4x2 tipo arba 4x4 tipo pavarom. Tai idealus automobilis pvz.: krovinių pervežimui kelyje ir laukuose, medžiagų pakrovimas iš trijų pusių, transportavimo talpos padidinimas prikabinant priekabą, priekabos apkrova iki 3,5 t.

M 27 B

M 27 B

Multicar M 27 B - kompaktiškas transporteris ir agregatų tvirtinimo mašina su stacionaria vieno kontūro hidraulika iki 45 l/min ir 200 barų darbiniu slėgiu. Tvirtas automobilis transportavimui. Taip pat idealiai tinka darbui su stacionariais prietaisais ir priedais.

M 27 C

M 27 C

4x4 tipo profesionali agregatų tvirtinimo mašina su mobilia hidraulika ir sumavimo grandine. Multicar M 27 C – tai profesionali agregatų tvirtinimo mašina su dviejų arba trijų kontūrų mobilia hidraulika ir visais varančiaisiais ratais. 2 x 45 l/min ir 200 barų dėka vienu metu gali dirbti keli agregatai, taip pat darbas galimas ir su iki 90 l/min sumavimo grandine.

TREMO

TREMO

Multicar Tremo – siaura agregatų tvirtinimo mašina ir transporteris
Multicar Tremo – kompaktiška agregatų tvirtinimo mašina, skirta mažiausiems kampams ir dideliems reikalavimams. Tik 1,30 m pločio jis buvo sumanytas pagal didelius komunalinių ir pramoninių įmonių keliamus reikalavimus.

Pages

Subscribe to Multicar
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.