Kränzle aukšto slėgio valymo įranga

Apie I. Kränzle GmbH

Įmonę „Kränzle“ 1974-aisiais metais įkūrė Josef Kränzle. Nuo pat pradžių didelis dėmesys buvo skiriamas aukštai gaminių kokybei. Nuosekliai įgyvendinant kokybės užtikrinimo idėją, rinkoje pavyko iškovoti pirmaujančias pozicijas. „Kränzle“ didžiuojasi, gamindamas vienus iš geriausių aukšto slėgio plovimo įrenginių visame pasaulyje.

Nuolat sukuriami nauji gaminiai ir patentų gausa bei apgalvota modelių koncepcija liudija aukštą įmonės pažangos lygį.

Dėl intensyvios produkcijos rinkodaros „Kränzle“ šiandien yra žinoma visame pasaulyje. „Kränzle“ visuose kontinentuose yra įsteigusi filialų ir turi partnerių. Kompanijos vadovai Josef Kränzle ir Ludwig Kränzle su energingų darbuotojų komanda rūpinasi, kad klientams visame pasaulyje būtų suteikiamos kompetetingos konsultacijos ir kokybiškos paslaugos.

Aukšto slėgio plovimo įrangos privalumai

 

Patogumas

„Kränzle“ aukšto slėgio plovimo įrenginiams reikia labai nedaug techninės priežiūros ir jie yra patogūs naudoti. Didelis papildomų reikmenų kiekis specialiai pritaikytas „Kränzle“ įrenginiams. Tai labai praplečia įrenginių atliekamas funkcijas.

Paprastumas

Plačios „Kränzle“ programos pagrindą sudaro vos kelių tipų siurbliai ir varikliai. Prekybininkams tai visų pirma reiškia, kad reikės sandėliuoti nedaug atsarginių, o galutiniam naudotojui – kad bus užtikrintas greitesnis servisas.

Kokybiškumas

Be kompromisų aukšti „Kränzle“kokybės reikalavimai garantuojami ir galutinai sumontuotoje įrangoje, kurioje taikoma moderniausia montavimo įranga. Beveik 90 % įrenginių komponentų gaminama Vokietijoje esančiose gamyklose. Taip užtikrinama ypatinga įrenginių kokybės kontrolė.

Veikimo patikimumas

Kiekvienam gaminiui prieš išsiunčiant iš gamyklos atliekamas veikimo testas.

Mašinos iš gamyklos išsiunčiamos tik atlikus kontrolę.

Kokybė „Made in Germany“.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.