Šlavimo mašinos

Sweepmaster M600 rankinė šlavimo mašina

Sweepmaster M600 rankinė šlavimo mašina

Stumdoma šlavimo mašina skirta mažiems plotams valyti 100-200 m². Purvą surenka pati. Šiukšlių talpa pagaminta iš atsparaus plastiko su rankenom. Ploto išvalymas iki 2.300 m².

Sweepmaster B500

Sweepmaster B500

Mechaninė šlavimo mašina skirta kietų grindų ir kilimų valymui. Labai paprastai valdoma, racionali komplektacija palengvina darbą. Priežiūros nereikalaujanti baterijų sistema, dėl mašinoje esančio integruoto įkroviklio, gali būti prijungta prie kiekvienos rozetės. Išvalomas plotas iki 2400m2/h.

Sweepmaster B/P650

Sweepmaster B/P650

Tvirta, pramoninė mašina dulkių surinkimui, skirta mažesnių ir vidutinio dydžio plotų valymui. Didelė šlavimo galia pilnai išnaudoja talpos dydį, stipri filtro sistema pasirūpina efektyviu darbu. Ypatingai tvirtas mašinos pagaminimas užtikrina ilgą tarnavimo laiką. Mašiną valdyti paprasta dėl take-it-easy talpos sistemos su reguliuojama rankena.

Sweepmaster  B/P800

Sweepmaster B/P800

Tvirta, pramoninė mašina dulkių surinkimui, skirta mažesnių ir vidutinio dydžio plotų valymui. Mašiną su degimo varikliu galima naudoti lauke. Mašiną su elektriniu varikliu, draugišką aplinkai, naudokite vidaus patalpoms valyti. Ploto išvalymas su šoniniu šepečiu 4.350 m²/h.

Sweepmaster B/P900 R sėdima šlavimo mašina

Sweepmaster B/P900 R sėdima šlavimo mašina

Kompaktiška šlavimo mašina skirta patalpų ir lauko teritorijai valyti. Šlavimo mašina gali būti benzininė su hidrostatine pavara naudoti lauke, arba akumuliatorinė. Šiukšlių talpa - mechaninė arba su hidrauliniu išvertimu, 60 litrų. Išvalymo plotas iki 7.200 m²/h.

Sweepmaster B/P980 R/RH sėdima šlavimo mašina

Sweepmaster B/P980 R/RH sėdima šlavimo mašina

Kompaktiška šlavimo mašina su šiukšlių nusiurbimu, skirta ilgalaikiam didelių sandėlių gamybinių patalpų, krovinių platformų, daugiaaukščių parkavimo vietų ir lauko aikštelių šlavimui. Šiukšlių talpa - mechaninė arba su hidrauliniu išvertimu, 60 litrų. Išvalymo plotas iki 7.200 m²/h.

Sweepmaster B/P/D 1200 RH sėdima šlavimo mašina

Sweepmaster B/P/D 1200 RH sėdima šlavimo mašina

Kompaktiška šlavimo mašina, skirta dirbti patalpose ir lauke. Su dviem šoniniais šepečiais.
Išvalymo plotas iki 13.200 m²/h.

Sweepmaster B/P/D 1500 RH sėdima šlavimo mašina

Sweepmaster B/P/D 1500 RH sėdima šlavimo mašina

Sėdima šlavimo mašina Sweepmaster B/P/D 1500 RH išpildo reikalavimus ilgailaikiam ir ekonominiam naudojimui, taip pat ir dirbant sunkiomis sąlygomis. Stiprus šlavimo įrenginys ir aukštos kokybės filtro sistema, kaip ir galingi varikliai, įvairi varymo sistema, paprastas valdymas Hako-Jonas šlavimo mašiną padaro universalia ir tinkamą naudoti įvairiose pramonės šakose. Išvalymo plotas iki 16.200 m²/h.

Hako – Jonas 1900 sėdima šlavimo mašina

Hako – Jonas 1900 sėdima šlavimo mašina

Pilnai hidraulinė aukštos kokybės šlavimo mašina. Skirta didelių plotų šlavimui. Važiavimas įkalne iki 16%. Benzininis, suskystintų dujų arba dyzelinis varilis. Išvalymo plotas iki 25.000 m²/h.

Subscribe to Šlavimo mašinos
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.