Šlavimo mašinos

FlooBe šlavimo įrenginys

FlooBe šlavimo įrenginys

Maža šlavimo mašina be maitinimo laido nepakeičiama kasdieninėje buityje kietų grindų ir kilimų valymui. Mašina veikia baterijos pagalba ir gali dirbti iki 2 valandų. FlooBe įstatykite į įkrovimo stotelę, įjunkite ir po 8 valandų turėsite įkrautą šlavimo mašiną. Mašiną įjungti ir išjungti galėsite patogiai su koja.

KS 650 IBC šlavimo mašina

KS 650 IBC šlavimo mašina

Ypatingai manevringa ir lengvai valdoma šlavimo mašina. Su akumuliatorine pavara greitam ir kokybiškam grindų valymui. Pašalina kiekvieną purvą nuo visų grindų. Purvas renkamas permetimo principu per šepetį.  Dėl esančio šoninio šepečio gali surinkti šiukšles ir purvą iš kampų ir kraštų. Patogi šiukšlių talpos ištuštinimo sistema. Šlavimo mašina skirta tik sausų šiuklių ir purvo surinkimui.

 

KS 1100 sėdima šlavimo mašina

KS 1100 sėdima šlavimo mašina

Labai manevringa ir lengvai valdoma šlavimo mašina. Greitam ir kokybiškam patalpų sutvarkymui. Tinka visų kietų grindų valymui. Mašina surenka visas šiukšles dviejų besisukančių šoninių šepečių pagalba, kurie paduoda šiukšles cilindriniam šepečiui. Cilindrinis šepetys pakelia šiukšles į viršų ir permeta į šiukšlių konteinerį. Mašina gali sušluoti sausą purvą, medines drožles, skiedras, cigarečių pakelius, statybines šiukšles.

Subscribe to Šlavimo mašinos
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.