Grindų plovimo mašinos

Scrubmaster E/B10

Scrubmaster E/B10

Labai kompaktiška grindų plovimo mašina. Ji gali išvalyti iki 1400 m². Dėl mašinos mažų matmenų, ji yra teisingas įrankis mobiliam pastatų valymui ir naudojimui tų patalpų, kurios yra labai apstatytos.

Scrubmaster B310 R

Scrubmaster B310 R

Intensyviai šveičia ir puikiai susiurbia nešvarumus su vandeniu viename darbo žingsnyje. Ant mašinos patogu sėdėti. Mašina tinkama naudoti prekybos centruose, parkavimo aikštelėse, logistikos ir pramonės šakose. Optimali švara net ir pakraščiuose su šoniniu šveitimo prietaisu. Labai ilgas veikimo laikas su vienu baterijų įkrovimu. Išvalymo plotas iki 7.140 m²/h.

Hakomatic 1800 V/ LPG

Hakomatic 1800 V/ LPG

Nepaprastai didelių galimybių, šlavimo ir plovimo mašina skirta dideliems plotams valyti. Su tvirta sėdėjimo vieta. Skystas dujų variklis ilgesniam valymui. Išvalymo plotas iki 19.500 m²/h.

Scrubmaster B 12

Scrubmaster B 12

Scrubmaster B 12 yra rankinė, kompaktiška, lengvai transportuojama grindų plovimo mašina, naudojama mažų patalpų valymui. Iš abiejų pusių išlindęs šepečio mechanizmas suteikia galimybę išvalyti prie pat baldų krašto ir taip sutaupo papildomą valymą. Šepečiai pasirūpina geru kietų grindų valymu. Mažas svoris ir nuimama valdymo rankena reikalauja mažiau vietos laikymui ir transportavimui.

Scrubmaster B 30

Scrubmaster B 30

Grindų plovimo mašina Scrubmaster B 30 skirta greitam ir paprastam mažų ir vidutinio dydžio patalpų valymui. Manevringa ir kompaktiška. Geras valomo ploto matomumas. Priežiūros nereikalaujantys akumuliatoriai garantuoja ilgą veikimo laiką iki 100 minučių. Serijinis įkroviklio prietaisas integruotas mašinoje, akumuliatorius galėsite įkrauti prie kiekvienos rozetės. Patalpų išvalymas iki 1950 m2/h

Scrubmaster B 45

Scrubmaster B 45

Scrubmaster B 45 yra kompaktiška grindų plovimo mašina, skirta pagrindiniam ir kasdieniniam kietų grindų valymui. Remiantis pagrindine baze modulinė sistema leidžia prisitaikyti prie visų galimų eksploatacijos sąlygų.

Scrubmaster B 75 R

Scrubmaster B 75 R

Kompaktiška, manevringa sėdima grindų plovimo mašina. Darbinis plotis – 65 cm. Skirta racionaliam drėgnam kietų grindų valymui. Ergonomiška, nugarai prikaikyta sėdynė, komfortiškas valdymas, daug praktinių detalių, palengvinančių tiek mašinos veikimą, tiek jos valymą ir priežiūrą. Su 6km/h greičiu, Scrubmaster B75 R mašina galima išvalyti didesnį plotą per trumpesnį laiką. Patalpų išvalymas – iki 3500 m2/h.

Srubmaster B 115 R

Srubmaster B 115 R

Šios serijos mašinos Srubmaster B 115 R yra kompaktiškos su sėdima vieta. Darbinis plotis nuo 65 cm iki 90 cm racionaliam, drėgnam kietų grindų valymui. Valymas su diskiniu arba cilindriniu šepečiu. Patalpų išvalymas iki 5.800 m²/h.

Scrubmaster B 120 R

Scrubmaster B 120 R

Kompaktiška šlavimo ir plovimo mašina Srubmaster B120 R su sėdima vieta. Kompaktiška, judri ir ypatingai manevringa sėdima grindų plovimo mašina suprojektuota taip, kad atitiktų aukštus prekybos centrų, gamybinių patalpų bei dažnai lankomų pastatų, tokių kaip traukinių stotys ar oro uostai, reikalavimus.

Subscribe to Grindų plovimo mašinos
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.