Aukšto slėgio pistoletai

Aukšto slėgio pistoletai

Aukšto slėgio pistoletai

Mūsų 3 000 barų aukšto slėgio pistoletai skirti naudoti bet kokiu atveju. Savo modulinės konstrukcijos dėka jie gali būti pritaikyti įvairiems poreikiams. WOMA aukšto slėgio pistoletų naudojimas yra labai paprastas. Ergonomiška rankena, labai lengvai nuspaudžiama sklendė. Ne veltui žarnos pajungimas sukonstruotas taip, kad žarna visada išsilygina pagal sunkio jėgą.

Nuotolinis valdymas

Nuotolinis valdymas

Saugus nuotolinis valdymas, specialiai pritaikytas profesionaliam, saugiam naudojimui su aukšto slėgio įrenginiais. Nuotoliniu signalu įjungiamas arba išjungiamas atitinkamo įrenginio aukštas slėgis. Mūsų aukšto slėgio pistoletus galima naudoti su darbiniu slėgiu iki 3 000 barų kiekvienam darbui. Jų modulinė konstrukcija gali būti lanksčiai plėtojama. WOMA aukšto slėgio pistoletų naudojimas yra labai paprastas.

Subscribe to Aukšto slėgio pistoletai
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.