Apie mus

APIE MUS

UAB Ofnis įsikūręs Vilniuje. Savo veiklą įmonė pradėjo 2000 metais.

UAB Ofnis veikla – didmeninė ir mažmeninė prekyba profesionalia valymo įranga bei valymo chemija.

Pagrindinės prekių grupės: patalpų, lauko teritorijos, gatvių priežiūros įranga, automobilių plovyklos, aukšto slėgio valymo įranga, valymo chemija, patalpų valymo inventorius. UAB Ofnis yra oficialusis firmų HAKO, MULTICAR, CHRIST, KRANZLE, CLEANFIX, BUZIL, OERTZEN, BUTZBACH, BARBIERI –  atstovas Lietuvoje, HAMMELMANN – atstovas Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. UAB Ofnis turi išskirtines atstovavimo teises ir ilgalaikius kontaktus su produkcijos gamintojais iš Vokietijos, Šveicarijos bei Italijos. Išskirtinis tiekiamų prekių bruožas – kokybė. Tai sertifikuotos prekės, atitinkančios kokybės ir saugumo reikalavimus. Net ir išrankiausias pirkėjas iš didelio kiekvienos rūšies prekių asortimento ras sau tinkamą prekę.

UAB Ofnis suburtas kvalifikuotas, darbštus ir energingas kolektyvas. Profesionalūs darbuotojai užtikrina gerą klientų aptarnavimą ir konsultacijas. Įmonės komanda pastoviai tobulina darbo metodus ir įgyvendina naujus projektus.

Svarbiausias mūsų tikslas – patenkintas klientas. Mes suteikiame išsamią informaciją apie produktus, užtikriname jų kokybiškumą ir jų ilgaamžiškumą. Visai įrangai suteikiama nuo 12 iki 24 mėn. garantija, atliekama garantinė ir pogarantinė priežiūra. Mūsų servisas atlieka elektrinių ir akumuliatorinių įrankių, elektros variklių, valymo ir plovimo mašinų remontą.

Mes visada pasiruošę išklausyti ir padėti savo esamiems ir būsimiems klientams patarimu, jiems reikalingos informacijos pateikimu, serviso paslaugomis.

Ofnis

Ofnis