Paslaugos(telefone)

PASLAUGOS

EXPRESS SERVICE

UAB Ofnis servisas atlieka elektrinių ir akumuliatorinių įrankių, elektros variklių, automobilių plovyklų, valymo ir plovimo mašinų remontą. Atliekama įrangos garantinė ir pogarantinė priežiūra.

Nuo 2011 m. sausio 1 d. savo klietams siūlome naujovę: „Express service“ paslaugą. Gavus iškvietimą dėl skubaus įrangos remonto, nedelsiant išvažiuojame pas klientą. „Express service“ – tai operatyvus, kokybiškas įrangos remontas per labai trumpą laiką. Su lanksčiu planavimu ir dideliu mobilumu mūsų patyrę ir kvalifikuoti meistrai sutaisys jūsų techniką.

Šia paslauga gali pasinaudoti visi UAB Ofnis klientai Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

Nauda klientams:

 • Greitas serviso darbuotojų atvykimas pas klientą;
 • Operatyvus įrangos remontas;
 • Kaštų taupymas įrangos nuomai;

Išbandykite UAB Ofnis teikiamą serviso paslaugą „Express service“ ir Jūs turėsite mažiau sąnaudų ir mažiau problemų.

Daugiau informacijos apie „Express service“ paslaugą ir kainas teiraukitės telefonu 8 (5) 233 3218

GARANTINIS APTARNAVIMAS

Visai mūsų parduodamai įrangai suteikiama nuo 12 iki 24 mėn. garantija, atliekama garantinė ir pogarantinė priežiūra. Mūsų servisas atlieka elektrinių ir akumuliatorinių įrankių, elektros variklių, valymo ir plovimo mašinų remontą. Garantiniu metu nemokamai keičiamos sugedusios detalės ir mazgai bei atliekamas nemokamas prietaiso remontas.

Garantija galioja tik pateikus tinkamai užpildytą garantijos taloną, kuriame privalo būti tiksliai užrašytas prekės modelis, gaminio numeris, prekės pardavimo data bei pardavėjo spaudas bei pardavusio asmens parašas.

Garantinė priežiūra neteikiama, jeigu:

 • Prekė buvo naudojama ne pagal paskirtį;
 • Prekę remontavo (bandė remontuoti) ne pardavėjo servisas;
 • Prekė mechaniškai pažeista;
 • Gedimas atsirado dėl nenugalimų jėgų poveikio, nelaimingo atsitikimo, vartotojo ar trečiųjų asmenų kaltės;
 • Gedimą sukėlė patekę į prekės vidų pašaliniai daiktai, medžiagos, skysčiai;
 • Gedimas atsirado dėl sutrikimų elektros tinkle, vandentiekyje, ar kitame tinkle, prie kurio prijungta prekė.
 • Garantinė priežiūra netaikoma prekės dalims, kurios natūraliai susidėvi: prietaiso korpusui, tarpinėms, šepečiams, padams ir t.t.
 • Buvo naudojamas netinkamos kokybės vanduo, nestandartinės arba nekokybiškos medžiagos, reikmenys, atsarginės dalys ir pan.);
 • Gedimai atsirado dėl neatlikto techninio aptarnavimo (Filtrų, tepalų, diržų pakeitimas; grandinių ir guolių sutepimas; akumuliatorių ir filtrų periodinis valymas ir aptarnavimas);
 • Montavimo, derinimo, paleidimo, įrangos valymo darbai bei planinis techninis aptarnavimas nepriskiriami garantiniam aptarnavimui ir atliekami už atskirą mokestį pagal galiojančius serviso darbų įkainius.

UAB „Ofnis“ servisas atlieka garantinį aptarnavimą ir remontą šių gamintojų prietaisams ir įrenginiams: Hako, Cleanfix, Multicar, Christ, Kränzle, Woma.

Taip pat galime atlikti šių gamintojų techninės įrangos priežiūrą ir remonto darbus: Karcher, Numatic, Taski, Columbus, Istobal, Uraca, Hamellmann.

Naudota valymo įranga

INFORMACIJA RUOŠIAMA

Servisas

UAB „Ofnis“ jūsų kompetetingas partneris švarai ir saugumui.

Mes suteiksime kokybiškas konsultacijas perkant, nuomuojant, lizinguojant valymo įrangą. Visada pasiūlysime įdomią alternatyvą. Įsigytą naują valymo įrangą pristatysime į paskirties vietą, tinkamai prijungsime ir paruošime darbui.

UAB „Ofnis“ servisas atlieka visus su įranga susijusius darbus: montuoja, paleidžia į eksploataciją, praveda mokymus užsakovo personalui, kaip dirbti su įranga.

Galime pakeisti, išmontuoti  įrangą veikiančiame objekte.

Taip pat galime prižiūrėti jūsų turimą valymo įrangą, reguliariai tikrinti pagrindinius mazgus, keisti susidevėjusias detales, užtikrinti sklandų įrangos darbą. Mūsų serviso inžinieriai pasiekiami 24h per parą, 7 dienas per savaitę.

Mūsų tikslas kuo greičiau suremontuoti sugedusią įrangą, kad įrangos prastova būtų kuo mažesnė. Diagnozuosime ir pašalinsime gedimus, įvardinsime jų priežastis.  Patyrę serviso darbuotojai turi ilgametę darbo patirtį. Todėl įvairius gedimus gali sutaisyti vietoje pas klientą. Esant rimtiems gedimams įranga vežama į centrinę serviso būstinę. Turime didelį atsarginių dalių sandėlį, todėl įranga bus nedelsiant suremontuota.

Išbandykite mūsų remonto paslaugas.

Valymo įrangos nuoma

INFORMACIJA RUOŠIAMA

Ofnis

Ofnis