Paslaugos

UAB „Ofnis“ jūsų kompetetingas partneris švarai ir saugumui.
Mes suteiksime kokybiškas konsultacijas perkant, nuomuojant, lizinguojant valymo įrangą. Visada pasiūlysime įdomią alternatyvą. Įsigytą naują valymo įrangą pristatysime į paskirties vietą, tinkamai prijungsime ir paruošime darbui.
UAB „Ofnis“ servisas atlieka visus su įranga susijusius darbus: montuoja, paleidžia į eksploataciją, praveda mokymus užsakovo personalui, kaip dirbti su įranga.
Galime pakeisti, išmontuoti  įrangą veikiančiame objekte.
Taip pat galime prižiūrėti jūsų turimą valymo įrangą, reguliariai tikrinti pagrindinius mazgus, keisti susidevėjusias detales, užtikrinti sklandų įrangos darbą. Mūsų serviso inžinieriai pasiekiami 24h per parą, 7 dienas per savaitę.
Mūsų tikslas kuo greičiau suremontuoti sugedusią įrangą, kad įrangos prastova būtų kuo mažesnė. Diagnozuosime ir pašalinsime gedimus, įvardinsime jų priežastis.  Patyrę serviso darbuotojai turi ilgametę darbo patirtį. Todėl įvairius gedimus gali sutaisyti vietoje pas klientą. Esant rimtiems gedimams įranga vežama į centrinę serviso būstinę. Turime didelį atsarginių dalių sandėlį, todėl įranga bus nedelsiant suremontuota.
Išbandykite mūsų remonto paslaugas.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.